30 marca 2024

Zmartwychwstanie Pańskie

31.03.2024 r.

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy czynnie uczestniczyli w liturgiach Triduum Paschalnego. Bóg zapłać p. Marianowi i Bożenie Gąsior, p. Katarzynie Halik, p. Krzysztofowi Uklei, p. Mirkowi Doroszowi za przygotowanie naszej świątyni, służbie liturgicznej, p. Organiście, p. Małgosi Strzeleckiej i Asi Szymczak za dekorację wielkanocną i Grobu Pańskiego oraz strażakom z OSP Rogóźno za nocną wartę przy Najświętszym Sakramencie i asystę przy procesji rezurekcyjnej.

2. Dziś Msze św. o godz. 930 i 1100. Dziś przed sumą Nowenna do Bożego Miłosierdzia.

3. W Poniedziałek Wielkanocny – Msze w porządku niedzielnym, przed sumą Nowenna do Bożego Miłosierdzia. W tygodniu Nowenna do Bożego Miłosierdzia – przed wieczorną Mszą św.

4. Od wtorku Msze św. o godz. 1800. Biuro parafialne czynne we wtorek i czwartek w godz. 1600 – 1700.

5. W najbliższy piątek – w oktawie Wielkanocy, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W przyszłą niedzielę – święto Miłosierdzia Bożego. Kolekta przeznaczona na rzecz diecezjalnej Caritas.

7. Również za tydzień po sumie kolejne spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

8. Nasz odpust parafialny będziemy przeżywać w niedzielę, 28. kwietnia.

9. Wszystkim Dorgim Parafianom i gościom z okazji Świąt Wielkanocnych życzę odnowienia i umocnienia relacji ze Zmartwychwstałym, silnej wiary i miłości. Niech Zwycięzca śmierci napełnia Was i Wasze rodziny swoją łaską, mocą i błogosławieństwem.

10. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Mariana Drzymalskiego l.69 z Rogóźna. Dobry Jezu…