Ogłoszenia duszpasterskie
IV Niedziela Wielkiego Postu
15.03.2026 r.
1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy mimo różnych zajęć skorzystali z głoszonych rekolekcji.
2. Dziś po sumie i Gorzkich Żalach kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
3. Nasza parafia została zaproszona do włączenia się w pomoc dla DPS w Chełmnie prowadzonego przez siostry szarytki, opiekujące się dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie. W niedziele po Mszach wolontariusze prowadzą zbiórkę ofiar na ten cel. Ulotki z informacjami wyłożone w kruchcie kościoła.
4. W tygodniu Msze św. o godz. 1800. Biuro parafialne czynne we wtorek i czwartek w godz. 1600 – 1700.
5. W kruchcie kościoła, jak również w zakrystii w kaplicy na Zamku można nabywać wielkanocne świece Caritas: paschaliki w cenie 12 zł, świece ozdobne w cenie 20 zł.
6. W najbliższy piątek po Mszy św. o godz. 1800 odprawimy Parafialną Drogę Krzyżową. Przejdziemy trasą Bożego Ciała.
7. Przypominam, że jednym z elementów duchowego przygotowania do świąt wielkanocnych jest spowiedź św. W naszej parafii odbędzie się ona w przyszły czwartek, 26. marca w godz. 1530 do 1700. W gablotach ogłoszeń i na stronie parafialnej jest dostępny plan spowiedzi w naszym dekanacie.
8. W ostatnią niedzielę miesiąca, 29. marca, kolekta przeznaczona na malowanie naszej świątyni/remont zakrystii w kaplicy na Zamku, a po sumie kolejne spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
9. W biurze parafialnym i po Mszach można zgłaszać chorych, którzy chcieliby przyjąć Komunię św. wielkanocną. Chorych ze spowiedzią i Komunią św. odwiedzę w Wielki Poniedziałek, 30. marca od godz. 900.
71 9500 0008 0005 5518 2000 0001
Bank Spółdzielczy w Łasinie
Konto remontowe
Adres
Kontakt
Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave
Nr konta parafii
Bank PKO B.P.
30 1020 5040 0000 6102 0171 6281